top of page
اثرات سمینار
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار -
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
شفای روح و روان با جان او گاد واثرات انرژی - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00
اثرات شرکت درسمینار - توسط خانم رحمانی
00:00 / 00:00

سلام

من لینا هستم، 25 سالم هست ودررشته موسیقی تحصیل میکنم.

خیلی دوست داشتم تاثیراتی که سمینارخانم رحمانی  عزیز بر من گذاشت روبگم؛ اولین تجربه من  حضوردر سمینارشان بود که در تابستان 91در شیرازبرگزار کرده بودن.

من اهداف زیادی داشتم،دوست داشتم یه نوازنده حرفه ای بشم وخارج از ایران در رشته موسیقی تحصیل کنم ویا در ایران حتما در دانشکده هنرهای زیبا قبول شم ودر این رشته  تحصیل کنم ،من 3 سال کنکور هنر دادم ودر آزمون عملی موسیقی پذیرفته نمی شدم؛ به دلیل این که تجربه نوازندگیم کم بود و دانشکده هنر تعداد محدودی را می پذرفت ، دراین زمان هم ،برای رفتن به دانشگاه های آلمان اقدام می کردم و  وبرای قبولی در امتحان ورودی دانشگاه های اونجا ویادگیری زبان آلمانی تلاش بسیاری کردم ولی ویزا دریافت نمی کردم؛ خیلی درمونده شده بودم، حس خیلی بدی داشتم ، چون در تمام دوران تحصیلم تو مدرسه جزو زرنگترین شاگردان بودم،ولی حالا همکلاسی ها و دوستانی که درسشون خیلی ضعیف بود داشتن لیسانس می گرفتن و من هنوز وارد دانشگاه هم نشده بودم.

تا این که متوجه شدیم خانم رحمانی قصد آمدن به ایران وبرگزاری سمیناری در شیرازرا دارن.مامانم همیشه با علاقه برنامه های ایشون را ضبط و دنبال می کرد، مامانم ،خواهرم و من به شیراز رفتیم،اونجا فقط 4 روزموندیم،ولی در همین 4 روز،بسیار با ما کار کردن؛ما با انرژی ریکی آشنا شدیم،همسو شدیم،ریکی را یاد گرفتیم،با چاکراها و تاثیرشون در بدن آشنا شدیم و در فضای فوق العاده صمیمی و مثبتی بودیم؛ که البته این شروع راه من بود ؛چون می بایست تمرینات ریکی و کارکردن با چاکراها هر روز و مستمر باشه تا تاثیرات فوق العادش ماندگار باشه.

وقتی از این سمینار به تهران برگشتم خیلی حالم خوب بود ،خیلی آروم و شاد بودم،تصمیم گرفتم دیگه با تعصب نسبت به دانشگاه فکر نکنم، اینقدر حالم خوب بود که تعصبات زیادم رو به راحتی گذاشتم کنار و همان سال هم در کنکور سراری هنر و هم در کنکور آزاد هنر شرکت کردم،جالبه بگم که من باز هم در امتحان عملی نوازندگی  دانشگاه سراری قبول نشدم ودر آزمون عملی دانشگاه آزاد تهران قبول شدم و انتخاب واحد کردمو به دانشگاه رفتم .

ولی اتفاق خوبی که برام افتاد و در دانشگاه سراسری این امکان برام نبود این بود که من نوازنده ساز گیتار کلاسیک بودم ولی بیشتر دوست داشتم پیانو بزنم و تو دانشگاه آزاد می تونستم امتحان تغیر ساز بدم ، البته اساتید بسیار سختگیری این امتحان را می گرفتن ولی تونستم و در امتحان قبول شدم و حالا ترم 7 هستم و در این مدت کوتاه نوازندگی پیانو من بسیارزیاد پیشرفت کرده.درسته که دانشگاه سراسری هنر از نظر سطح علمی در سطح بالاتری قرار داره ولی من با انگیزه و روحیه ای که به دست آورده بودم تونستم با اساتید بزرگ و مطرح دیگری هم که خارج انشگاه بودن منظم کار کنم تا به جایگاه بهتری برسم.

اون سمینار وتاثیرات مثبت کار کردن با چاکراها و ریکی باعث شد که من به سرعت در مسیر درستم قرار بگیرم و خیلی سریع پیشرفت کنم وکاری که هیچ وقت جسارتشو نداشتم یعنی نوازنگی پیانو رو انجام بدم و هر بار که خانم رحمانی عزیز تشریف میارن حتما در سمیناراشون شرکت می کنم و مخصوصا در کلاس های ریکی و چاکراهاشون شرکت می کنم چون به قدری خوب هست و مثل معجزه می مونه که نمی دونم چی بگم ،فقط باید منظم ریکی روانجام داد و تجربه کرد تا متوجه شگفتیش بشین.

من هرروز با خودم با ریکی کار میکنم وچنان آرامش و احساس خوبی بم می ده که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست .باعث سلامتم شده حتی آدمو خوشگل تر می کنه و باعث شده تو کارهام خیلی زیاد پیشرفت کنم .

خیل دوست داشتم بگم که چقدر خوب میشه اگه همه آدم ها با چاکراها به وسیله مانترای مخصوص هر چاکرا و ریکی، هرروز کار کنن چون باعث میشه همیشه شاد باشیم همیشه موفق باشیم  در مسیر و جایگاه درست زندگیمون قرار بگیریم و انسانهای خوبی باشیم و دنیا سرشاز از صلح و و نیکی باشه.

 یه دنیا تشکر می کنم از خانوم رحمانی عزیزم چون منو با یه دنیای خیلی قشنگ آشنا کرد .

لینا بیت

 

 

 

عرض سلام وادب خدمت استاد عزیزم خانم رحمانی گرانقدر وبا سپاس از خداوند و ایشان که با ارزش ترین  هدیه را بمن اعطا کردند    . امروز من خود گراند مستر ریکی هستم و تجربه های بسیار دلپذیری دارم بنا به قدردانی از استاد عزیزم وبرای آگاهی بیشتر دوستان تجربیاتم را در مورد ریکی  عرض می کنم .ریکی نه تنها از لحاظ سلامتی بلکه معنوی هم برایم بسیار  مفید بود و رابطه ام را با خالق  هستی نزدیک تر کرد . .افسردگی ها , کم خوابی ها بی انگیزه بودن و دایم بیمار بودن من تبدیل شده به سلامتی و هدف دار شدن  . نکته جالب اینکه برای حل مشکلات خوانواده و دوستان چقدر کمک کننده است . با تعجب دوستانی که از من درخواست کمک برای حل  مشکلشون می کنند. بعد از چند بار که از راه دور کار می کنم.نتیجه می گیرند واین برایم بسیار خوشحال کننده است که تونستم قدمی در راه رفع گرفتاریشون بردارم .حتی بیماری که در کما بوده و یا کودکی که با خوردن تعدادزیادی قرص در معرض مرگ بوده , میگرن. افسردگی و.....روند بهبودی سریع در زونا, عمل جراحی لثه ی خودم که بدون مسکن تنها با دادن ریکی بدون درد سپری شدو تجربه های بسیار دیگری که واقعا اعجاب انگیز هستند در طول این زمانها برایم پیش آمد. من بر این باورم که ابزاری در دست دارم که بلطف خداوند و استاد ماهری همچون خانم رحمانی عزیز از گرفتاری و درد نومید نباشم . با سپاس از خانم رحمانی و  با آرزوی روزی که دیگر نومید از برطرف شدن درد و گرفتاری خود نباشیم

با سلام و خسته نباشيد من با كمك خانم رحماني عزيزم كه نور عشق در وجودشان هست  به قدرتهاي رسيدم و تجربه كردم  واقعا نيروهايي وجود دارد من در انجام ريكي  ها از وجودم  چيزهاي مشاهده كردم كه يكيش از  گلويم صداهاي عجيبي بيرون ميامد كه غير ارادي بود بعدها متوجه شدم خشمهاي درونم بود كه تخليه ميشد و به مرور حالم بهتر شد.  من از خانم رحماني عزيزم كه خيلي دوستشونً. دارم بابت كمكهايي كه به من كردن بسيار سپاسگزارم به اميد ديدارشون
هستم
bottom of page